Strona Główna
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
9
26
27
28

Komunikaty

Nowy numer Gazetki Szkolnej SUPEŁ 


Najbliższa Wywiadówka 12.04.2018 r. (czwartek)


Dowozy uczniów   I  Odwozy uczniów   I  Dożywianie  

Zostaliśmy LAUREATAMI konkursu Delmy - remont szkolnej stołówki
Absolwenci szkoły
Arkady Fiedler Patron Szkoły Podstawowej
Jan Paweł II Patron Gimnazjum

Nasz Patron od 18 maja 2002 r. –Jan Paweł II (18 maja...

Czytaj więcej...
Gazetka szkolna - SUPEŁ

W roku szkolnym 2017/2018 uczniowie z oddziałów gimnazjalnych w Szkole Podstawowej w Rychwale włączyli się do projektu Around the World with English. W ramach tego projektu nawiązaliśmy kontakt z uczniami i nauczycielami z Tunezji, Hiszpanii oraz Stanów Zjednoczonych. Każdy uczeń ma przydzielonego pen pal (przyjaciela korespondycyjnego), z którym koresponduje w języku angielskim. Dotychczas uczniowie opisywali siebie, swoją szkołę, zdjęcia oraz sposób spędzania okresu świątecznego. Dzięki tej korespondencji mają możliwość nawiązywania nowych znajomości, poznawania innej kultury oraz dostrzegają, że język angielski to nie tylko jeden z przedmiotów szkolnych, ale język, który otwiera im okno na świat.

 • 10
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9

Wydarzenia

 • All
 • Akcje I Projekty
 • Ciekawe Spotkania
 • Sport
 • Uroczystości
 • Wolontariat
 • Zabawy
 • Default
 • Title
 • Date
 • Random
load more hold SHIFT key to load all load all

Rok szkolny 2016/2017

 • All
 • Akcje I Projekty
 • Ciekawe Spotkania
 • Konkursy
 • Sport
 • Uroczystości
 • Wycieczki
 • Zabawy
 • Default
 • Title
 • Date
 • Random
load more hold SHIFT key to load all load all