Strona Główna
Pn Wt Śr Cz Pt So N
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
27
28
29
30
31
Zostaliśmy LAUREATAMI konkursu Delmy - remont szkolnej stołówki
Absolwenci szkoły
Arkady Fiedler Patron Szkoły Podstawowej
Jan Paweł II Patron Gimnazjum

Nasz Patron od 18 maja 2002 r. –Jan Paweł II (18 maja 1920-02 kwietnia 2005);właściwe...

Czytaj więcej...
Gazetka szkolna - SUPEŁ

Dnia 12 grudnia 2017 roku nasi Wolontariusze wzięli udział w obchodach Dnia Wolontariusza, których gospodarzem był Marszałek Województwa Wielkopolskiego Pan Marek Woźniak. Uroczystość miała miejsce na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Spotkanie rozpoczęło się przemową Pana Marka Woźniaka, który podziękował młodym działającym na rzecz innych za ich bezcenną pomoc. Następnie wręczone zostały nagrody w konkursie „Barwy Wolontariatu”, którego laureatem został Miłosz Jakubek - wolontariusz Fundacji Pomocy Humanitarnej Redemptoris Missio, z którą nasza szkoła współpracuje organizując akcje „Opatrunek na ratunek” oraz „Zaczarowany ołówek”. Nasza młodzież miała przyjemność porozmawiać z Panem Miłoszem na temat życia i warunków sanitarnych panujących w Kenii, w której działał w okresie wakacji jako wolontariusz. Rozmowę zakończyliśmy pamiątkowym zdjęciem z laureatem.

Uroczystość uwieńczył koncert Audiofeels - zespołu wokalnego z  Poznania wykonującego muzykę w stylu vocal play, w którym głos wykorzystywany jest nie tylko do śpiewu, ale także do imitacji instrumentów muzycznych takich jak perkusja, gitara basowa czy instrumenty klawiszowe. Wśród utworów znalazły się legendy muzyki takie jak Queen "We will rock you", Metallica "Nothing else matters", Republika "Mamona", Bing Crosby "White Christmas",  ale także wykonawcy współcześni  Red Hot Chilli Peppers "Otherside", White Stripes "Seven Nation Army", Justin Timberlake  "Mirrors"  oraz  "Can't stop the feelings" a także utwory autorskie Audiofeels " Banał" i "Noone feels the truth" i wiele innych.

Ze strony członków zespołu także padły słowa uznania za bezinteresowne działania, które podsumowali słowami „Wolontariuszem się nie bywa – wolontariuszem się jest!”

Warto przypomnieć, że Wielkopolska Obywatelska wpisuje się w listę priorytetów „Strategii Polityki Społecznej dla Województwa Wielkopolskiego do 2020 roku” , w ramach którego zawarty jest również rozwój wolontariatu w szkole.

Wszyscy wróciliśmy  niezwykle zadowoleni i zachęceni do dalszych działań!!!

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć,

Wolontariusze

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9

Wydarzenia

 • All
 • Akcje I Projekty
 • Ciekawe Spotkania
 • Sport
 • Uroczystości
 • Wolontariat
 • Zabawy
 • Default
 • Title
 • Date
 • Random
load more hold SHIFT key to load all load all

Komunikaty

 Najbliższa Wywiadówka 8.02.2018 r. (czwartek):

1630  - SP (spotkanie z wychowawcami w klasach)

           3 klasy Gimnazjum ( spotkanie z dyrektorem - stołówka szkolna)

1700  - Gimnazjum (spotkanie z wychowawcami w klasach)


Dowozy uczniów            Odwozy uczniów      Dożywianie


 

Rok szkolny 2016/2017

 • All
 • Akcje I Projekty
 • Ciekawe Spotkania
 • Konkursy
 • Sport
 • Uroczystości
 • Wycieczki
 • Zabawy
 • Default
 • Title
 • Date
 • Random
load more hold SHIFT key to load all load all