Strona Główna
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Arkady Fiedler - Patron SP
Jan Paweł II - Patron Gimnazjum
Absolwenci szkoły
Szkoła z Misją

W okresie przedświątecznym uczniowie Szkoły Podstawowej wykonali świąteczne kartki i pierniczki oraz  zorganizowali ich sprzedaż. Był to kiermasz charytatywny na rzecz Jagienki, chorej dziesięcioletniej dziewczynki, która walczy ze skutkami bardzo rzadkiego nowotworu. Zaangażowanie i zainteresowanie wszystkich uczniów było ogromne. Przygotowali oni takie mnóstwo piernikowych paczuszek i  kartek świątecznych na warsztatach, że sprzedaż trwała dwa dni. Wszyscy chcieli mieć swój udział w tej akcji. Uzyskane ze sprzedaży pieniądze zostały wpłacone na konto Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. Dziękujemy serdecznie całej społeczności szkolnej- tym , którzy okazali swoje dobre serce i przygotowali produkty do sprzedaży , jak i tym , którzy je zakupili podczas kiermaszu.

Aktualne wydarzenia

 • All
 • Akcje I Projekty
 • Egzaminy
 • Konkursy
 • Uroczystości
 • Zabawy
load more hold SHIFT key to load all load all

Wydarzenia w Roku Szkolnym 2017/2018

 • All
 • Akcje I Projekty
 • Egzaminy
 • Konkursy
 • Sport
 • Uroczystości
 • Wycieczki
 • Zabawy
load more hold SHIFT key to load all load all

Ciekawe strony www