Strona Główna
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Arkady Fiedler - Patron SP
Jan Paweł II - Patron Gimnazjum
Absolwenci szkoły
Szkoła z Misją

Wolontariusze podczas akcji " NIE nowotworom u dzieci "

Dnia 22 października 2018r. na parkingu przed Halą Widowiskowo-Sportową w Rychwale zaparkował specjalistyczny ambulans. Dzieci z Rychwała i okolic mogły bezpłatnie skorzystać z profilaktycznych badań ultrasonograficznych, których organizatorem jest Fundacja Ronalda McDonalda. Wszystko
w ramach akcji „NIE nowotworom u dzieci”. Nie mogło tam zabraknąć naszych wolontariuszy, którzy jak zawsze służyli pomocą. Część z nich zorganizowała zajęcia na sali zabaw - wspólne kolorowanie, lepienie z plasteliny, układanie puzzli, śpiewanie i tańczenie do największych przebojów dziecięcych oraz cieszące się wielkim zainteresowaniem malowanie twarzy - wszystko po to, by dzieciom czekającym w kolejce czas płynął szybciej. Inni służyli pomocą tuż przy ambulansie nagradzając dzielnych pacjentów naklejkami i balonami. I choć pogoda była kapryśna to radość z czynienia dobra
i uśmiech na twarzy dzieci sprawiły, że dla wszystkich obecnych świeciło słońce. Samorządowi Gminy Rychwał, Panu Burmistrzowi Stefanowi Dziamarze oraz Panu Marcinowi Inglot, Panu Mikołajowi Pietkiewicz (cudownym młodym lekarzom) i Panu Mieczysławowi Mikołajczyk  bardzo dziękujemy,
że mogliśmy wesprzeć tak piękną inicjatywę wychodzącą naprzeciw prozdrowotnym oczekiwaniom naszych najmniejszych mieszkańców !!!!

Aktualne wydarzenia

 • All
 • Akcje I Projekty
 • Egzaminy
 • Konkursy
 • Uroczystości
 • Zabawy
load more hold SHIFT key to load all load all

Wydarzenia w Roku Szkolnym 2017/2018

 • All
 • Akcje I Projekty
 • Egzaminy
 • Konkursy
 • Sport
 • Uroczystości
 • Wycieczki
 • Zabawy
load more hold SHIFT key to load all load all

Ciekawe strony www