Strona Główna

Komunikaty

8.11.2018 r. (czwartek) - wywiadówka 

16 00 - Rodzice dzieci  w Oddziałach Przedszkolnych - spotkanie z dyrektorem (stołówka szkolana)

1600 - Zebranie Trójek Klasowych Rady Rodziców - (czytelnia)

16 30 - wszyscy Rodzice - spotkanie z wychowawcami w klasach

    

    Dowozy uczniów        |      Odwozy uczniów       |     Dożywianie

Absolwenci szkoły
Arkady Fiedler
Jan Paweł II
Gazetka szkolna

Wolontariusze podczas akcji " NIE nowotworom u dzieci "

Dnia 22 października 2018r. na parkingu przed Halą Widowiskowo-Sportową w Rychwale zaparkował specjalistyczny ambulans. Dzieci z Rychwała i okolic mogły bezpłatnie skorzystać z profilaktycznych badań ultrasonograficznych, których organizatorem jest Fundacja Ronalda McDonalda. Wszystko
w ramach akcji „NIE nowotworom u dzieci”. Nie mogło tam zabraknąć naszych wolontariuszy, którzy jak zawsze służyli pomocą. Część z nich zorganizowała zajęcia na sali zabaw - wspólne kolorowanie, lepienie z plasteliny, układanie puzzli, śpiewanie i tańczenie do największych przebojów dziecięcych oraz cieszące się wielkim zainteresowaniem malowanie twarzy - wszystko po to, by dzieciom czekającym w kolejce czas płynął szybciej. Inni służyli pomocą tuż przy ambulansie nagradzając dzielnych pacjentów naklejkami i balonami. I choć pogoda była kapryśna to radość z czynienia dobra
i uśmiech na twarzy dzieci sprawiły, że dla wszystkich obecnych świeciło słońce. Samorządowi Gminy Rychwał, Panu Burmistrzowi Stefanowi Dziamarze oraz Panu Marcinowi Inglot, Panu Mikołajowi Pietkiewicz (cudownym młodym lekarzom) i Panu Mieczysławowi Mikołajczyk  bardzo dziękujemy,
że mogliśmy wesprzeć tak piękną inicjatywę wychodzącą naprzeciw prozdrowotnym oczekiwaniom naszych najmniejszych mieszkańców !!!!

Aktualne wydarzenia

 • All
 • Akcje I Projekty
 • Egzaminy
 • Konkursy
 • Uroczystości
load more hold SHIFT key to load all load all

Wydarzenia w Roku Szkolnym 2017/2018

 • All
 • Akcje I Projekty
 • Egzaminy
 • Konkursy
 • Sport
 • Uroczystości
 • Wycieczki
 • Zabawy
load more hold SHIFT key to load all load all

Ciekawe strony www