Strona Główna
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Komunikaty

Szczęśliwych WAKACJI!!!


Wykaz podręczników w roku szkolnym 2018/2019


          Dowozy uczniów        |      Odwozy uczniów       |      Dożywianie

Absolwenci szkoły
Arkady Fiedler
Jan Paweł II
Gazetka szkolna

W dniu 27 kwietnia 2018r. odbyły się w Koninie  Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce. 

Naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt w składzie: 

  • Adamek Marta - w biegu na 600m /V miejsce/
  • Andrzejaszek Martyna -  w biegu na 100m /XVI miejsce/
  • Babiarczyk Katarzyna - w biegu na 100m /VI miejsce/
  • Bąk Oliwia - w rzucie oszczepem /IV miejsce/
  • Kuśnierczyk Weronika - w skoku wzwyż /IV miejsce/
  • Michalak Olga - w biegu na 100m /XII miejsce/
  • Papierska Daria - w biegu na 300m /V miejsce/
  • Pawłowska Oliwia - w pchnięciu kulą /VIII miejsce/
  • Sobczak Nina - w biegu na 300m /IV miejsce/
  • Tonińska Julia - w biegu na 600m /XI miejsce/
  • Woźniak Nikola - skoku w dal /I miejsce/
  • Zaremba Katarzyna - w skoku w dal /III miejsce/
  • sztafeta 4x100m:  Andrzejaszek Martyna

                                       Babiarczyk Katarzyna
                                       Michalak Olga
                                       Zaremba Katarzyna  /III miejsce/

a także drużyna chłopców w składzie:

  • Bącler Jakub - w biegu na 100m /XI miejsce/
  • Cholewicki Mateusz - w pchnięciu kulą /VII miejsce/
  • Kujawa Kamil - w biegu na 100m /VI miejsce/
  • Maciejewski Szymon - w rzucie oszczepem /IV miejsce/
  • Milas Dawid - w biegu na 110m ppł. /I miejsce/
  • Patrzykąt Mateusz - w biegu na 1000m /II miejsce/
  • Rzepecki Łukasz - w biegu na 300m /III miejsce/
  • Szmajdka Piotr - w skoku w dal - /X miejsce/
  • Walczak Piotr - w biegu na 110m ppł. /IV miejsce/
  • Wejman Krystian - w pchnięciu kulą /X miejsce/
  • Wejman Patryk - w biegu na 300m /IV miejsce/
  • Woźniak Patryk - skoku w dal /II miejsce/
  • sztafeta 4x100m:  Woźniak Patryk

                                        Milas Dawid
                                        Rzepecki Łukasz
                                        Walczak Piotr    /II miejsce/ 

Wszystkim uczestnikom gratuluję i życzę dalszych sukcesów!!! 

Autor: Jolanta Walczak

Wydarzenia

  • All
  • Akcje I Projekty
  • Egzaminy
  • Konkursy
  • Sport
  • Uroczystości
  • Wycieczki
  • Zabawy
load more hold SHIFT key to load all load all

Ciekawe strony www